Dīķu būvniecība Rīgā, no sākuma līdz beigām

Dīķu būvniecība ir mūsu uzņēmuma “BioSwim” galvenā prioritāte. Mūsu speciālisti 10 gadu laikā ir uzbūvējuši vairāk nekā 50 dīķus.

Dekoratīvie dīķi

Vēlaties izrotāt savu teritoriju ar nelielu dīķi un ūdens dārzu, ūdens lilijām un ūdenskritumu? Dekoratīvs dīķis ir ideāls veids, kā izrotāt nelielas platības. Mēs Jums izstrādāsim dekoratīvo dīķi pielāgotu Jūsu teritorijas esošajam ainavas dizainam, kā arī izbūvēsim to saskaņotajā termiņā.
Pasūtīt bezmaksas aprēķinu

Peldēšanas dīķi

Peld-dīķis ir lieliska alternatīva tradicionālajiem dārgajiem baseiniem. Peld-dīķu unikālās īpašības ir ekoloģiski tīrs un dzidrs ūdens, kā arī minimālas uzturēšanas un apkalpošanas izmaksas.
Pasūtīt bezmaksas aprēķinu

Zivju dīķis

Vai jūs jau sen esat sapņojis par dīķi ar Koi karpām savā teritorijā? Mums ir plašs klāsts ar risinājumiem šādu dīķu izveidei ar dažādām filtrēšanas sistēmām.
Pasūtīt bezmaksas aprēķinu

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?

+372 58 393 890

+371 26 677 871

info@bioswim.eu

Mūsu Portfolio

Mūsu būvēto dīķu un baseinu foto attēli

Kā mēs filtrējam ūdeni?

Tīrs ūdens ir pats galvenais ūdenstilpes kritērijs. Lai kāds būtu dīķa dizains un dekors, ja ūdens tajā ir zaļš, netīrs vai smird, tad tā ir izgāšanās. Visos mūsu būvētajos dīķos vislielākā uzmanība tiek pievērsta tieši ūdens tīrībai.
Peldēšanas dīķiem mēs izmantojam tikai bioloģisko filtrāciju. Bioloģiskā filtrācija nodrošina visas prasības attiecībā pret peldēšanas dīķi. Peld-dīķu biofiltrācija tiek nodrošināta pēc, oficiālā pasaules līdera dīķu būvniecībā, BioNova tehnoloģijām.
Pasūtīt dīķa būvniecību

Peldēšanai paredzētam dīķim ir jābūt ar šādu ūdens dzidrumu:

Kādēļ mēs dīķos izmantojam bioloģisko filtrāciju?

Drošas tehnoloģijas
Ekoloģisks
Ūdens tīrība garantēta
Ekonomisks

Ūdenstilpes iekārta

Ūdenstilpes ar bioloģisko filtrāciju izvietojuma shēma uz biobaseina piemēra.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?

+372 58 393 890

+371 26 677 871

info@bioswim.eu

Cik izmaksā dīķis?

Lai veiktu precīzu dīķa izmaksu aprēķinu, sazinieties ar mums pa tālruni un mēs jums aprēķināsim dīķi pilnīgi bez maksas ar pilnu darbu un materiālu sarakstu.

+372 58 393 890

+371 26 677 871

Copyright 2022 BioSwim